Zyrtari i gjykatës udhëtonë në bagazh të veturës

Autori:Gazeta Fjala

Një zyrtarë i Gjykatës Supreme të Kosovës shihet se mezi ka zënë vend në bagazhin një automjeti të këtij institucioni.

Gazeta Fjala sjellë fotografi të këtij rasti ku në afërsi të semaforëve te konviktet në Prishtinë është fotografuar vetura me targa “04 Z”, e cila u takon nëpunësve të gjykatave në vend. / Gazeta Fjala/

z03

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zyrtari-i-gjykates-udhetone-ne-bagazh-te-vetures/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala