Zyrtarët nuk pyesin nëse është e ndaluar – parkojnë aty ku kanë qejf (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në disa fotografi të dërguara nga një lexues i Telegrafit shihet një veturë zyrtare e parkuar në vendin e “ndaluar për parkim”.

Sipas lexuesit të Telegrafit, bëhet fjalë për parkimin e një veture nga një zyrtar afër objektit të Komunës së Kaçanikut.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zyrtaret-nuk-pyesin-nese-eshte-e-ndaluar-parkojne-aty-ku-kane-qejf-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala