Zyrtarët e MD-së edhe natën punojnë në Durrës

Autori:Avdyl Pajaziti

Veturat zyrtare të Qeverisë së Kosovës vazhdojnë të shihen në vende të ndryshme dhe në kohë të ndryshme. Një e tillë është parë mbrëmë në Durrës.

Sipas një fotografie të dërguar nga një lexues i KosovaPress-it, kjo veturë e Ministrisë së Drejtësisë ishte mbrëmë në Durrës rreth orës 20:00

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zyrtaret-e-md-se-edhe-naten-punojne-ne-durres/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala