Zyrat e Vetëvendosjes, pas aksionit të Policisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka publikuar tri fotografi ku shihen zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje, pasi që Policia kreu një aksion në këtë seli.

Gjatë këtij aksioni janë arrestuar më shumë se 100 aktivistë, si dhe deputeti dhe ish lideri i VV-së, Albin Kurti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zyrat-e-vetevendosjes-pas-aksionit-te-policise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala