Zyra e rrezikshme në fakultetin e Kimisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në objektin e departamentit të Kimisë përkatësisht në katin e 3-të ndodhet zyra e depoistit Ekrem Agushi .

Kjo zyre ndodhet në një vend mjaft të pa përshtatshëm dhe të rrezikshme, pasi ajo daljen e ka drejtë në shkallë.

Se si hynë dhe del Agushi mbetet e pa qartë.  Gazeta Fjala ka bërë foto ku e tregon edhe më mirë këtë gjendje.

12181885_10207074563410169_1221076511_n

12190169_10207074608571298_786281718_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zyra-e-rrezikshme-ne-fakultetin-e-kimise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala