Zjarrfikësit shpëtojnë macen në shtyllë elektrike [FOTO]

Autori:Gazeta Fjala

Një mace që ishte ngjitur në shtyllën elektrike është shpëtuar sot nga një ekip i zjarrfikësve të Prishtinës

Nuk dihet se çka e ka shtyrë macen të përfundojë në majë të shtyllës elektrike. Në fotografitë e publikuara shihet ekipi i zjarrfikësve që përmes shkallëve kanë arritur ta zbresin macen në tokë, pa u lënduar.

zjarrfikes

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zjarrfikesit-shpetojne-macen-ne-shtylle-elektrike-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala