Zjarr në stadiumin e Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Një zjarr ka filluar në një pjesë të stadiumit të Prishtinës.

Para pak çastesh një zjarr ka shpërthyer në stadiumin e Prishtinës, përkatësisht në njërin prej lokaleve që gjenden në stadium.

Zjarrfikësit dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet se kush mund ta ketë shkaktuar këtë zjarr.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zjarr-ne-stadiumin-e-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala