Zjarr afër konviktit studentor në Shkup

Autori:Avdyl Pajaziti

Një objekt e ka kapluar zjarri ën afërsi të konviktit studentor Goce Delçev në Shkup.

Në fillim mendohej se zjarri ka kapluar konviktin, por ky lajm u demantua nga udhëheqësit e konviktit studentor.

Deri tani informohet se nuk ka të lënduar dhe se gjatë ditës do të ketë informacione më të sakta për dëmet dhe pasojat.

knvikti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zjarr-afer-konviktit-studentor-ne-shkup/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala