Zhgënjimi i veteranit të luftës [Video]

Autori:Avdyl Pajaziti

Në një video të realizuar që po qarkullon në rrjetet sociale shihet “zhgënjimi” i një veterani të UÇK-së, edhe pas 16 vitesh liri.

Në videon, autor i së cilës është Arian Xhezairi, shfaqet “zhgënjimi” me gjendjen e veteranëve të luftës së fundit në Kosovë.

Për më shumë, shikojeni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhgenjimi-i-veteranit-te-luftes-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala