Zhduket një vajzë në Deçan

Autori:Avdyl Pajaziti

Një vajzë është zhdukur në Deçan. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Strellc i Ulët, dhe ka dy ditë që nuk dihet për të.

Policia bëjnë të ditur se rastin e ka raportuar babai i viktimës, i cili ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhduket-nje-vajze-ne-decan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala