Zhduket asfalti në rrugën Shtime-Koshare (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Nuk është në shkretirë të Arabisë, por është rruga Shtime-Koshare e asfaltuar para 4 muajsh.

Por sic shihet në këtë video amatore, asfalti i kësaj rruge nuk i ka bërë ballë as një dimri. Madje nuk duhet fare të ketë patur asfalt në këtë vend. Për këtë rrugë u shpenzuan miliona euro nga buxheti i shtetit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhduket-asfalti-ne-rrugen-shtime-koshare-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala