Zhbogar optimist se Kuvendi do ta kaloj sot Specialen

Autori:Avdyl Pajaziti

Në ambientet e Kuvendit të Kosovës është rikthyer edhe udhëheqësi i Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Përfaqësuesi Special i BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar, për të ndjekur nga afër vazhdimin e seancës për Gjykatën Speciale.

Zhbogar u pyet nga gazetarët se a ka sinjale që Specialja sot do të kaloj në Kuvend, ai tha; “Jam i sigurt në rezultate pozitive”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhbogar-optimist-se-kuvendi-do-ta-kaloj-sot-specialen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala