Zhbogar nuk është alivanosur në Kuvend

Autori:Gazeta Fjala

Përfaqësuesi i zyrës së BE-së në Kosovë, Samuel Zbogar nuk është alivanosur nga gazi lotsjellës i opozitës që është hedhur në Kuvendin e Kosovës, transmeton Gazeta Fjala.

Lajmin për alivanosjen e Samuel Zhbogar e ka bemantuar  zyra e BE-së në Kosovë, sipas së cilëve Zhbogar ishte në kuvend por nuk është alivanosur.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhbogar-nuk-eshte-alivanosur-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala