Zhbogar e quan të duhur hapin e Jahjagës

Autori:Avdyl Pajaziti

Zyra e BE-së në Kosovë, përmes një deklarate ka vlerësuar se thirrja e Presidentes bërë partive politike për dialog politik, është hapi i duhur drejt zgjidhjes së situatës politike të krijuar në Kosovë, raporton KTV.

Zyra e BE-së, po ashtu u ka bërë thirrje partive politike të tregojnë përgjegjësi dhe ta gjejnë një zgjidhje përmes dialogut, për hir të së ardhmes së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zhbogar-e-quan-te-duhur-hapin-e-jahjages/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala