Ismet Saliu, është kundër shkarkimit të rektorit

Autori:Gazeta Fjala

Ismet Saliu, anëtar i Këshillit Drejtues, ka lëshuar mbledhjen ai nuk do të merr pjesë në votim raporton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zeqir-veselaj-nuk-merr-pjese-ne-votim/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala