Zbulohet tuneli Antibërthamor në Tiranë, tani po renovohet

Autori:Gazeta Fjala

Tuneli që të çon drejt Strehimit Antiatomik, pranë Ministrisë së Brendshme, i është nënshtruar rikonstruksionit

Ndërsa punimet janë drejt përfundimit, sot janë publikuar dy fotot e para nga punimet dhe hyrja në këtë tunel.

Sipas arkitektit dhe këshilltarit të Kryeministrit, Artan Shkreli strehimi është ndërtuar në vitet e Luftës së Ftohtë dhe shtrihet poshtë sheshit mes Teatrit Kombëtar dhe Ministrive.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zbulohet-tuneli-antiberthamor-ne-tirane-tani-po-renovohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala