“Zbritje” mashtruese në ETC (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Në qendrën tregtare ETC konsumatorëve më shtrenjtë u kushton një roladë kur menaxhmenti vendos ti zbres çmimet se kur nuk ka zbritje çmimesh në këtë qendër tregtare.

Në fletushkën u bëhet thirrje konsumatorëve për zbritje shihet se rolada që kushtonte 3.09 euro në ETC, pas zbritjes prej 15 për qind ajo kushton 3.49 euro.
Me këtë çmim qytetarët do të mund të blejnë nga data 29 maj deri më 5 qershor./Gazeta Fjala/

etc

etcc etc1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zbritje-mashtruese-ne-etc-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala