Zafir Berisha tallet me takimin e PDK’së për Gjykatën Speciale

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputeti i Nisma për Kosovën, Zafir Berisha ka ironizuar me takimin që janë duke e mbajtur deputetët e PDK’së për të diskutuar votimin e Gjykatës Speciale

Në një status në Facebook, Berisha ka shkruar:

Në këto momente me një zyr afër, në Kuvendin e Kosovës është duke u mbajt një takim interesant në përmbajtje. Po diskutohet modeli se si me fluturu ,,traktori,, ditën e Premte në Kuvendë… po nuk jam shum i sigurtë a i kan zbulu krahet për fluturimin ,,epokal,, normal edhe të turpshëm që mundet me ndodhë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zafir-berisha-tallet-me-takimin-e-pdkse-per-gjykaten-speciale/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala