Zafir Berisha e fyen me rob zv.ministrin Gani Koci (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ish-deputeti i PDK-së Gani Goci pati ironizuar me Zafir Berishën, duke e cilësuar figurën e tij si shembullin e paditurisë së opozitës.

Këtë postim Koci e ka bërë në Facebook.

Por Zafa, i ka shkruar privatisht Kocit duke e fyer rëndë ish kolegun e partisë. Koci e ka ndarë me miqtë e tij “selamin” që Berisha ia ka dërguar.

“Selam të fortë më paska qu Zafir Berisha në inbox lidhur me një postim timin në Fb, për te! Kjo gjuhë rrugaqërie e nje ” përfaqësuesi” të popullit dhe një prezentuesi të bllokut opozitar, sërish është shembull më i mire i idiotizmit, injorances dhe moralit të tyre politik dhe njerëzor!”(sic), ka shkruar Koci.

Më poshtë keni kritikën e Kocit dhe reagimin e Zafir Berishës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zafir-berisha-e-fyen-me-rob-zv-ministrin-gani-koci-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala