Zafir Berisha akuza të rënda ndaj Thaçit

Autori:Avdyl Pajaziti

Zafir Berisha i Nismës për Kosovën, Zafir Berisha, ka drejtuar akuza të shumta ndaj kreut tëe PDK-së, Hashim Thaçi, ndërsa për fund ka pasur një porosi.

“Ti ke bërë marrëveshje me serbët në dëm të Kosovës dhe se gropën që po doni t’ia bëni shokëve të tu të luftës, druaj se do të biesh vet”, ka thënë Berisha. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/zafir-berisha-akuza-te-renda-ndaj-thacit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala