Ymeri: Shteti është i joni, jo i Mutafës e Thaçi

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i VV’së, Visar Ymeri ka thënë se shteti është i qytetarëve dhe jo i Isa Mustafës e Hashim Thaçit.

Ai ka thënë se protesta e janarit ka sjell sukses, e po ashtu këtë do të bëjë edhe kjo protestë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ymeri-shteti-eshte-i-joni-jo-i-mutafes-e-thaci/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala