Ymeri: Opozita u përjashtua nga zëri anonim përmes telefonit

Autori:Gazeta Fjala

Visar Ymeri në një prononcim për media në hollin e kuvendit të Kosovës ka thënë të mos kenë parë asnjë dokument që ata i përjashton nga seanca e sotme.

Ymeri ka thënë se kanë kërkuar një dokument që vërteton se ata janë të përjashtuar, por kjo siç ka thënë ai është bërë nga një urdhër i një personi anonim përmes telefonit.

Ai ka vazhduar duke thënë se klika Thaçi-Mustafa dhe bandat e tyre e kanë kapur shtetin

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ymeri-opozita-u-perjashtua-nga-zeri-anonim-permes-telefonit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala