Ymeri: Ne do të vazhdojmë bllokadën

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, pas takimit me liderët tjerë opozitarë ka thënë se opozita do të vazhdojë bllokadën.

Ai ka thënë se protesta e tyre do të vazhdojë edhe sot në seancën e Kuvendit, pa sqaruar mënyrat dhe mjetet që do të përdoren.

“Ne do të vazhdojmë bllokadën. Do të vazhdojë protesta edhe sot”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ymeri-ne-do-te-vazhdojme-bllokaden/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala