Ymeri: I treguam presidentit austriak se çfarë politikanë të korrputuar ka Kosova

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka thënë se as seanca e sotme nuk ishte normale.

Kjo pasi që sipas tij opozita bëri aksion simbolik për t`i treguar presidentit austriak se çfarë politikanësh të korruptuar ka Kosova dhe se Serbia nuk po i ndal aktivitetet hegjemoniste ndaj Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ymeri-i-treguam-presidentit-austriak-se-cfare-politikane-te-korrputuar-ka-kosova/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala