Ymeri e Kurti në Shqipëri

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Visar Ymeri i shoqëruar nga ish –kryetari i VV-së, Albin Kurti janë duke qëndruar për vizitë në Shqipëri.

Ata sot janë pritur në takim nga ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ditmir Bushati. Ai në nj postim në Facebook, të shoqëruar me një fotografi gjatë takimit ka shkruar se me Ymerin e Kurtin kanë zhvilluar një bashkëbisedim vëllazëror, transmeton lajmi.net.

“Një bashkëbisedim vëllazëror dhe kuptimplotë me Visar Ymerin dhe Albin Kurtin, sot në MPJ”, ka shkruar Bushati.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ymeri-e-kurti-ne-shqiperi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala