Xhihadist edhe në “Coca Cola”

Autori:Avdyl Pajaziti

Drejtori i informacionit në degën e “Coca Cola” në Bangladesh është njëri nga të arrestuarit si i dyshuar se I përket organizatës islamike ISIS.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/xhihadist-edhe-ne-coca-cola/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala