Xherdani fut duart ku nuk duhet

Autori:Avdyl Pajaziti

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, anëtar i kombëtares së Zvicrës, ndryshe luan për Interin, zihet në pozicionin mat.

Ai qesh më të madhe, sa humbë kontrollin dhe për sherr duart i shkojnë aty ku nuk duhet!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/xherdani-fut-duart-ku-nuk-duhet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala