William Walker nderohet në Deçan

Autori:Gazeta Fjala

 

Çmimi që mban emrin e heroit të Kombit “Shkëlzen Haradinaj’’ dhe një “Mirënjohje Qyteti’’, iu ndanë atij nga kryetari Rasim Selmanaj, ndërsa një ditë më parë në Reçak të Shtimes nisi të ngritet edhe një shtatore për diplomatin amerikan, transmeton Klan Kosova.

Decan_walker 1Decan_walker 2Decan_walker 3Decan_walker 4Decan_walker 5

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/william-walker-nderohet-ne-decan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala