VV: Protestat përfunduan, por ato do të vazhdojnë çdo ditë dhe më shumë

Autori:Gazeta Fjala

 

Frashër Krasniqi, zëdhënës i VV-së, ka thënë se protestuesit kanë nisur të shpërndahen pasi tashmë protesta ka përfunduar.

“Protesta ka përfunduar për sot, por ato do të vazhdojnë ditëve në vijim. Çdo ditë dhe më shumë”, ka thënë Krasniqi.

“Deri para pak çastesh aktivistët e opozitës ishin duke protestuar dhe pushteti na tregoi se çfarë është në gjendje të bëjë vetëm që të mbajë Zajednicën. Ata janë gati me kallë shtetin”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-protestat-perfunduan-por-ato-do-te-vazhdojne-cdo-dite-dhe-me-shume/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala