VV: Policia rrahu brutalisht Albin Kurtin

Autori:Gazeta Fjala

Lëvizja Vetëvendosje me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare në Facebook, ka bërë me dije se policia e Kosovës ka ushtruar dhunë fizike ndaj deputetit të kësaj lëvizje Albin Kurti.

“Policia sapo ka rrahur brutalisht deputetin e Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Albin Kurtin, duke provuar ta arrestojnë atë, në oborrin e Kuvendit të Kosovës,” shkruan Lëvizja Vetëvendosje, njofton Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-policia-rrahu-brutalisht-albin-kurtin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala