VV në aksion te Qeveria, arrestohen disa persona (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka arrestuar disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, derisa ata kanë tentuar të vendosin disa fleta në veturat zyrtare ku shkruante “jofunksional”.

Ata tentuan të zhvillojnë një aksion në oborrin e ndërtesës së Qeverisë së re, ku edhe kanë shpërthyer gomat e veturave zyrtare.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-ne-aksion-te-qeveria-arrestohen-disa-persona-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala