VV: Me mijëra qytetarë janë nisur për Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Sipas një statusi të zëdhënësit të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi në Facebook, me mijëra qytetarë janë nisur për në Prishtinë.

“Dhjetëra mijëra njerëz janë nisur nga komuna të ndryshme për në Prishtinë”.

“Raportimet e para nga tereni po tregojnë që ky do të jetë manifestimi më i madh që është zhvilluar ndonjëherë në Kosovë”, ka shkruar Krasniqi.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-me-mijera-qytetare-jane-nisur-per-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala