VV konferencë për skandalet e fushës së shëndetësisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizjes Vetëvendosje thirri konferencë për media për të bërë publik, siç thanë ata skandalin më të madh nga paslufta në fushën e shëndetësisë.

Sipas tyre bëhet fjalë për ndërtimin e spitalit që ofron shërbime kardiologjie e që është ndërtuar në hapësirat e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.

Dardan Molliqaj i këtij subjekti politik ka thënë se ky spital është ndërtuar nga një rrjet biznesesh në krye me Ekrem Llukën e Hashim Thaçin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-konference-per-skandalet-e-fushes-se-shendetesise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala