VV: Gazin e futëm me ndihmën e policisë

Autori:Gazeta Fjala

Glauk Konjufca i Lëvizjes Vetëvendosje tha se gazin e kanë futur me ndihmën e Policisë së Kosovës, përmes disa segmenteve.

Konjufca lajmëroi se kanë gaz mjaftueshëm sa për të mos lejuar mbajtjen e seancave.

“Disa njerëz brenda policisë që pajtohen me veprimet e opozitës na e kanë mundësuar futjen e gazit. Kemi mjaftueshëm gaz dhe këtë e kemi futur më herët “, tha Konjufca./RTK

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-gazin-e-futem-me-ndihmen-e-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala