VV: Dhuna policore po përballet me vendosmërinë e opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizja Vetëvendosje përmes një njoftimi në rrjetin social Facebook thotë tash e dy orë po vazhdon rezistenca e opozitës ndaj policisë nëpër rrugët e Prishtinës.

Sipas tyre, dhuna policore po përballet me vendosmërinë e opozitës.

“Nuk do të ketë as një minutë qetësi, deri sa të tërhiqen marrëveshjet, të lirohet deputetja Donika Kadaj – Bujupi dhe të ndalohen përndjekjet policore”, ka shkruar VV

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-dhuna-policore-po-perballet-me-vendosmerine-e-opozites-s/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala