VV: Çdo eskalim i tillë i situatës bie mbi përgjegjësinë e Kadri Veselit

Autori:Avdyl Pajaziti

ëvizja Vetëvendosje për një komunikate të shkurtër ka theksuar se plani i Kadri Veselit është që t’i nxisë deputetët e pozitës për konflikt me ata të opozitës.

Vetëvendosje thekson se thirrja që ai u bëri deputetëve për t’u afruar afër opozitës, ishte thirrje për të nxitur konflikt në mes të deputetëve.

“Tentimi për të vazhduar kështu seancën, është tentim për konflikt në mes të deputetëve. Çdo eskalim i tillë i situatës bie mbi përgjegjësinë e Kadri Veselit”, thuhet në komunikatën e VV-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vv-cdo-eskalim-i-tille-i-situates-bie-mbi-pergjegjesine-e-kadri-veselit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala