Vritet një person në Rahovec

Autori:Zekirja Shabani

Është vrarë një person në qytetin e Rahovecit sot rreth orës 11:00.

Lajmin e ka konfirmuar për Klan Kosovën komandanti i Policisë në stacionin e Rahovecit, Osman Ismajli.

Ai ka deklaruar se ende nuk dihen motivet që kanë çuar deri tek kryerja e veprës penale, por policia është duke hetuar rastin.

Mësohet se në një lokal në qytetin e Rahovecit një person ka shkrepur me armë zjarri ndaj një 39 vjecari, ku edhe e la të vdekur. E shkak për të është se për një moment duke pirë kafen së bashku janë nxehur gjakrat. I dyshuari është në arrati.

“Sot rreth orës 10:50, në një kafe ka ndodhur një aksident. Një mashkull i moshës 39vjeçare është vrarë. I dyshuari, i cili është mashkull, është në arrati”, ka thënë Osman Islamaj për Express.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vritet-nje-person-ne-rahovec/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala