Vritet një person në Prizren

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka raportuar se në Prizrën të shtunën është vrarë një person.

“Një mashkull K/Shqiptar është sjellë pa shenja jete në spitalin e Prizrenit ku sipas personelit mjekësor plagët janë shkaktuar nga arma e zjarrit. Policia në vendë ngjarje ka gjetur dhe konfiskuar  një AK-47  ,dy gëzhoja dhe dy predha”, thuhet në raportin e policisë.

Dyshohet se viktima është vrarë aksidentalisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas intervistës me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vritet-nje-person-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala