Vojislav Sheshel në prag të vdekjes

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i radikalëve serbë, Vojislav Sheshel, i cili po kurohet nga kanceri, gjatë tri ditëve kishte temperaturë të trupit rreth 40 gradë dhe për pak sa nuk vdiq, thotë djali i tij.

Nikola, djali i radikalit serb, ka thënë për “Kurir” se, babai i tij ishte mes jetës dhe vdekjes, por tani duket mirë, dhe shumë shpejtë do t’i kthehet aktivitetit politik, transmeton lajmi.net.

“Babai tash është pak më mirë, pas tri ditësh me temperaturë rreth 40 gradë. E falënderoj Perëndinë, ai tani është mirë. Shpresojmë që sa më shpejtë t’i kthehet aktiviteteve partiake”, ka thënë Nikola Sheshel.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vojislav-sheshel-ne-prag-te-vdekjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala