Vladimir Putin luan hokej

Autori:Avdyl Pajaziti

Kampioni i karatesë me shirit të zi, vozitës i Formula një, dhe lideri i Rusisë Vladimir Putin, demonstroi aftësinë e tij të re të lojës Hokej.

Putin shënoi 8 gola gjatë ndeshjes në qytetin Sochi të Rusisë, ku e udhëhoqi ekipin e tij drejt fitores.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vladimir-putin-luan-hokej/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala