Vjedh automjetin ushtarak: E doja për xhiro

Autori:Avdyl Pajaziti

Rusi-Stafi nuk e kishte vënë re që çelësat ishin ende në kamion, ndërsa gruaja mendoi të bënte një xhiro me njërin nga automjetet e ushtrisë që ishin në panair.

Megjithatë, ajo nuk shkoi shumë larg, pasi u përplas me hyrjen e gjitha në xhama, duke bërë që të shkaktojë dëme materiale.

Pas përplasjes, gruaja tha se kishte parë çelësat por nuk e mendoi se ato ishin të vërtet. Ajo deklaroi se kur kamioni u ndez e kapi paniku dhe nuk e dinte se çfarë të bënte. Rasti është duke u hetuar për të kuptuar nëse ka ndonjë arsye të veçantë pas gjithë kësaj ndodhie.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vjedh-automjetin-ushtarak-e-doja-per-xhiro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala