Vizaton Adem Jasharin në murin e shtëpisë së tij (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në disa foto të publikuara në Facebook shihet një djalë që vizaton në murin e shtëpisë së tij, figurën e komandantit legjendar, Adem Jasharit.

Ndonëse nuk jepen informata më të hollsishme se ku dhe kush po e bën këtë gjest, e vetmja që shihet nga fotoja është se sa bukur rri figura e komandantit në murin e lartë të një shtëpie.


Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vizaton-adem-jasharin-ne-murin-e-shtepise-se-tij-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala