Visar Ymeri: Seancë inati

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri përpjekjen për vazhdimin seancës e ka quajtur seancë të parregullt dhe seancë inati.

“Koalicioni qeverisës e bojkotoi vazhdimin e seancës së caktuar në ora 20. Tash po thonë që do të ketë seancë rreth orës 22”. Kjo është seancë e inatit, sepse nuk është as e rregullt e as e zakonshme. Cila na qenka ajo pikë kaq urgjente që po u dashka të diskutohet domosdoshmërisht sot, të premten, në mesnatë”, shkruan Ymeri në Facebook. / Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/visar-ymeri-seance-inati/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala