Ymeri : qeveria e shfrenuar në dhunë kundër deputetëve dhe qytetarëve

Autori:Gazeta Fjala

 

Lideri i Vetëtvendosjes Visar Ymeri tha se kjo cka ndodhi tregon një qeveri të shfrenuar në dhunë duke nxerre deputetet jasht nuk mund të jetë qeveri me legjitimitet , përmes policisë dhe përdorimit kundër deputetëve dhe qytetarëve që e kundërshtojnë punën e keqe të tyre.

“Në sallëne  kuvendit më shumë polic sesa deputet. Ky është imponim i qeverisë në kuvend”, tha Ymeri transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/visar-ymeri-qeveria-e-shfrenuar-ne-dhune-kunder-deputeteve-dhe-qytetareve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala