Vikend me vetur të shtetit nëpër Pozharan të Vitisë (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Një veturë e Qeverisë së Kosovës ka kaluar sot nëpër Pozharan të Vitisë. Një qytetar i ka dërguar Gazetën Express këtë foto dhe ka treguar se “Qeveria e Kosovës po punon edhe vikendeve”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vikend-me-vetur-te-shtetit-neper-pozharan-te-vitise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala