Videolajm/ 100 vite histori, ja si kanë ndryshuar automjetet

Autori:Avdyl Pajaziti

Makinat kanë ndryshuar shumë krahasuar me një shekull më parë. Në videon e mëposhtme mund të shikoni si kanë evoluar mjetet e transportit nga Auburn në vitet 1910 deri Tesla Model S vitet 2010.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/videolajm-100-vite-histori-ja-si-kane-ndryshuar-automjetet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala