Video nga takimi Mustafa-Merkel

Autori:Avdyl Pajaziti

Zyra e kryeministrit të Kosovës, ka publikuar videon e vizitës së kryeministrit në Gjermani, ku ka qëndruar bashkë me zëvendëskryeministrin Hashim Thaçi, ministrin e Financave, Avdullah Hoti, ministrin e Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci dhe shefin e kabinetit Sokol Havolli.

Në video shihet kryeministri derisa zbret nga vetura e deri te momenti kur dalin për një shëtitje në Berlin nën përkujdesjen e Policisë së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/video-nga-takimi-mustafa-merkel/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala