Video e momentit të sulmit ndaj Isa Mustafës

Autori:Avdyl Pajaziti

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje  kanë sulmuar sot me ngjyrë veturën e Kryeministrit Isa Mustafa, njofton Klan Kosova.

Derisa Mustafa po shkonte në shtëpi, pas përfundimit të orarit të punës, afër ndërtesës së Gjykatës Themelore në Prishtinë, dy aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje e kanë gjuajtur ngjyrë në drejtim të veturës së tij.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/video-e-momentit-te-sulmit-ndaj-isa-mustafes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala