Vetvritet adoleshentja me pistoletë

Autori:Gazeta Fjala

Adoleshentja në Nikël të Krujës i ka dhënë fund jetës së saj për shkaqe ende të panjohura nga ana e policisë.
Burimet bëjnë me dije se shtetasja D.R., 16 vjeç, i ka dhunë fund jetës në banesën e saj me një pistoletë TT.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie, të cilët kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale pistoletën model TT, një krehër me 6 fishek, një gëzhojë dhe një predhë të deformuar.

Materialet i kaluan Prokurorisë Krujë, për veprime të mëtejshme për veprat penale”Vetëvrasja”dhe”Mbajtja pa leje e armëve luftarake dhe municioneve”. (gazeta-Shqip.com)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vetvritet-adoleshentja-me-pistolete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala