Veturat më të preferuara të Donald Trump

Autori:Avdyl Pajaziti

Miliarder i pasurive të paluajtshme, yll i spektakleve televizive dhe njëri ndër kandidatët kryesor të republikanëve në garën për president të SHBA-ve. Ky është Donald Trump.

Donald Trump, është pronar i shumë grataçielave, hoteleve, fushave të golfit, shtëpive të mëdha dhe sigurisht… veturave.

Trump nuk nget shumë vetura pasi i pëlqen shumë shëtitja me limuzinë, por shija e tij për veturat do ju habis shumë.

Në vazhdim po ju sjellim 5 veturat më të pëlqyera nga Trump.

  1. 2011 Chevrolet Camaro Indianapolis 500 Pace Car

 

  1. 1997 Lamborghini Diablo VT

 

  1. Rolls Royce Phantom

 

  1. Rolls-Royce Silver Cloud i viteve 50-ta

 

  1. 2003 Mercedes-Benz SLR McLaren

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/veturat-me-te-preferuara-te-donald-trump/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala